Erotický live sex chat po webce ZDARMA

Nejoblíbenější modelky na sex po webce

Vše co je zdarma má své ale. Aspoň takovou zkušenost má většina z Vás. Někteří opravdu pevně věří, že dnes může být něco zadarmo. Jak to tedy je v případě live chatů, kde dívky, ženy, páry po webkameře předvádějí sexuální show a plní přání diváků?

Pokud na Vás někde na internetu doslov vyskočí, nebo bliká reklama upoutávající pozornost na možnost sledovat nejrůznější národnosti dívek jak se svlékají a onanují před webkamerou. Většinou vždy je takové lákadlo spojeno se slovíčkem ZDARMA. Na to přece slyší snad každý. A proč by ne, kdo by nechtěl ušetřit, nebo moci vidět nahé tělo studentky, která se právě uspokojuje, aniž by jí musel pozvat opakovaně na panáka, či zaplatit si jí jako společnici.

Ale chce si to položit otázku, proč by to slečny pro tebe dělali všechno zadarmo? Ano určitě se najde pár vyjímek, které rády odhalují své svůdné křivky, které si chtějí nechat obdivovat. Ale drtivá většina takovýchto modelek co se dávají všanc internetové době to dělá pro výdělek.

Ale jak mohou vydělávat? Když tě lákají do jejich vysílací místnosti ZDARMA?
Inu oproti dřívějším způsobům, kdy se muselo platit už jen za registraci do takové platformy, aby člověk zjistil jestli tam opravdu na druhé straně obrazovky sedí reálná bytost. TO dost lidí odradí.

Proto naštěstí se uchytil model, kdy můžeš navštívit live chat, vstoupit k dívkám, ženám, párům do místnosti. Navázat se slečnami případně kontakt, či jen z povzdálí sledovat jak probíhá komunikace s ostatníma. Pokud sám dotyčné napíšeš, uvidíš , že ti i odpoví a lehce se přesvědčíš, že opravdu ta kráska co vidíš na monitoru ti píše!

Takže takto velmi jednoduše a anonymně můžeš ZADARMO navázat kontakt se sexy kočičkou. Pokud sní chceš zůstat v kontaktu, je dobré se registrovat a ano opět ZADARMO. Při registraci nevyplňuješ žádné citlivé informace, žádné informace o tvé platební kartě a podobně.
Jakmile jsi registrovaný, můžeš si přidávat oblíbenkyně do přátel, posílat jim soukromé zprávy a sledovat novinky na jejich profilech.

Na portálu erotického chatu a sexu po webce bongacams.com navíc při registraci dostaneš bezplatně jako bonus prvních 5 tokenů ZDARMA. K čemu jsou tokeny si můžeš podrobně přečíst ZDE.

Takže to máme další bod v rámci webového sex live chatu ZDARMA. Kde tedy je ten háček?
Pokud jsi nenáročný tak toto všechno máš opravdu zdarma. Ale jak brzo se přesvědčíš, ty nejrajcovnější sexy pózy a nejtajnější zákoutí svých překrásných těl modelky předvádí za odměnu. Právě formou zmiňovaných tokenů. Ale pořád to jsou drobné v porovnání s tím, pokud by jsi někde hledal live sex show například po skypu. To slečny chtějí nehorázné peníze.

Ale na portálu BongaCams.com máš tu výhodu, že dívku může sledovat neomezené návštěvníků najednou. A na takovou speciální show se můžete složit. Čim víc diváků, tím víc se najde přispěvovatelů co se hravě složí a přispějí vybrané modelce potřebným množstvím tokenů. Ta na oplátku všem přítomným například předvede svůj orgasmus, potrápí svou kundičku, či zadeček nějakým z vibrátorů, či za pomocí jiných hraček. Pohraje si se svýma překrásnýma kozičkama a vlastně cokoli na čem se dohodnete. Některé holčiny mají menší zábrany než ty další, takže s každou můžeš zažít úplně jiné zážitky.

Najde se dost vyčůraných lidí, co i v této fázi k tomu přistupují stylem ZADARMO a jen čekají, až se ostatní na něco složí. Ale opravdu stojí takovýto přístup, aby někdo ušetřil třeba 5 korun? Takové zvážení nechám přímo na tobě. Ale je potřeba myslet na to, že pokud tě takovýto moderní způsob zábavy naplňuje a baví, je dobré za to modelky odměnit, aby i na dále předváděli svou show.

Pokud naopak patříš k těm co rádi přispívají, ale vadí ti šmíráci, co se svezou zadarmo. Tak i na to je myšleno a můžeš sám, nebo s partou lidí co přispívají pozvat holčinu do soukromé místnosti, kde bude jen ta tvá vyvolená kráska a další přispívající diváci. Odstřihneš tím vyžírky. Což leckterá slečna je jen ráda a v takto úzkém kruhu se dokáže zdaleka víc odvázat. Navíc ona pokud povolíš může vidět i tebe na tvé webkameře. A tak společně můžete provádět všelijaké sexuální praktiky, vzájemně se dráždit a přivést se klidně opakovaně k pořádným orgasmům. A za takovéto zážitky nebudeš litovat jediné koruny kterou takto investuješ.

Pořád to finančně vyjde několikrát levnější, než kdyby jsi takovou holčinu chtěl někde sbalit osobně. A to nemluvím o tom, že takovéto platby jsou anonymní a z bankovního výpisu není poznat, že byli utraceny zrovna za takové služby. A tím, že se nejedná o žádné velké částky, tak ani to nebudí pozornost pokud s někým sdílíš svůj bankovní účet.

A pokud budeme pokračovat ve výhodách, tak především anonymita, nemusíš se bát, že by se takováto milenka chtěla k tobě nastěhovat, že by ti posílala nevhodné sms a podobně tě otravovala.

Navíc trápí-li tě svědomí, v tomto případě se nedá mluvit o podvádění, jelikož nedochází k žádnému fyzickému kontaktu. Ale je to takové vychytané multimediální porno, které umožňují moderní technologie. No a není se třeba obávat ani pohlavních nemocí, či nějakých virů co by ti zlikvidovali počítač. Navíc je možné s modelkami takto komunikovat a sledovat je i pohodlně z mobilu, což přináší úplně jinou úroveň komfortu a zážitku.

Září 2014

Kategorie: Lexikon, Návody, tipy a rady

Navigace pro příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

Kategorie